EP-Poland – Empires and puzzles fan page

Wieża Styksu

Celem Wieży Styksu jest zejście z Wieży jak najbliżej podziemi z możliwie najlepszym wynikiem. Gracze otrzymują ekskluzywne nagrody na podstawie ich rankingu na koniec wydarzenia.

CECHY WIEŻY STYX

Charon, tajemniczy przewoźnik na rzece Styx, pożycza część dusz twoich Bohaterów jako opłatę gwarancyjną w zamian za umożliwienie ci wejścia do Wieży.

Na każde 5 pięter dusze Bohaterów z 3 klas są wypożyczane i Bohaterów nie można używać w bitwie.

Jednak członkowie rodziny Styksów otrzymują darmową przepustkę na wejście do Wieży i zawsze mogą brać udział w bitwach!

 

 

W Wieży Syksu możesz także zdobyć Błogosławieństwa! Po osiągnięciu pewnych pięter możesz wybrać Błogosławieństwo, aby wzmocnić wszystkich swoich Bohaterów. Błogosławieństwa to wzmocnienia, które są aktywne dla wszystkich twoich bohaterów w bitwach o Wieżę Styksu do końca bieżącego wydarzenia.

Ranking oparty jest na najwyższym osiągniętym piętrze. Jeśli gracze osiągnęli ten sam poziom, są klasyfikowani na podstawie ich skumulowanych wyników z gry na każdym piętrze. Wyniki z etapów normalnych i niemożliwych  są liczone razem. Twój wynik z każdego etapu jest określony przez pokonanych wrogów, szybkość ukończenia i ilość zdrowia Bohatera pozostałego na końcu etapu Duże kombinacje i świetne mecze (combo) również są brane pod uwagę. Etapów nie można powtórzyć po ich pomyślnym ukończeniu .

Bohaterowie: