EP-Poland – Empires and puzzles fan page

Potężne zwierzaki

ZASADY WYDARZENIA

Celem wydarzenia  jest uzyskanie wysokiego wyniku w rankingu. Gracze z najwyższym wynikiem wygrywają lepsze łupy na koniec wydarzenia.

Każdy poziom trudności ma osobny wynik liczący się do rankingu. Etapy można powtarzać, aby uzyskać jak najlepszy wynik.

Wynik z każdego etapu jest określony przez pokonanych wrogów, szybkość ukończenia i ilość zdrowia bohatera pozostałego na końcu etapu.
Pod uwagę brane są również różne kombinacje i świetne mecze, czyli combo. Używanie Kontynuacji ma negatywny wpływ na wynik.  Specjalni wrogowie w postaci skrzyń odradzają się etapami, jest to losowe. Pokonanie tych wrogów daje dodatkowe punkty i nagradza monetami wyzwań.

Różne poziomy trudności mają limity dotyczące bohaterów, oddziałów i przedmiotów bojowych, których można użyć w walkach.

PORADY:

  1. Używanie Przedmiotów Bitewnych może być niezwykle skuteczne w Wyzwaniach.
  2. Niektórzy wrogowie w wydarzeniach mają barierę żywiołów. Ci wrogowie odbijają wszystkie obrażenia od własnego żywiołu, w tym przypadku jest to żywioł ognia.
  3. Ukończenie poziomu trudności po raz pierwszy daje dodatkową nagrodę za ukończenie poziomu, która nie jest powiązana z wynikiem liczącym się do rankingu.

PREMIA BOHATERA WYDARZENIA

Zdobądź dodatkowe profity w bitwach, korzystając z bohaterów tego wydarzenia.

Bohaterowie rodziny Potężnych Zwierzaków omijają bariery żywiołów i mają zwiększoną siłę ataku, obrony i zdrowia w bitwach!

EFEKT WYDARZENIA Potężnych Zwierzaków:
Etapy