EP-Poland – Empires and puzzles fan page

Podziemne Hałasy

Koszt energii świata dla etapów Sezonu IV jest zmniejszony o 3.
Etapy Sezonu IV mają szansę na pojawienie się rzadkich unikalnych Nietoperzy Podziemia, które upuszczają Monety Podziemia, Emblematy, Przedmioty Rzemieślnicze lub Paczki Zasobów.
Nietoperze Podziemia przestają się pojawiać po pokonaniu pewnej liczby z nich:(tutaj masz podana dostępną ilość)
Nietoperze podziemia upuszczają wyżej wspomniane zasoby bądź monety podziemia, po przejściu etapu. Nietoperze posiadają osłonę, przed atakiem. Działa ona tak samo jak w przypadku wrogich skrzyń na etapach ewentów.
Dodano do ofert podziemia specjalny aktywator, który zwiększa Twoje szanse na znalezienie rzadkich nietoperzy podziemia na etapach mapy sezonu IV o 1000%. Potworna przynęta zwiększa liczbę podziemnych nietoperzy, które można znaleźć każdego dnia z 15 do 25. Podziemne nietoperze mogą również upuścić kilka dodatkowych monet, gdy zostaną pokonane, gdy jest aktywna potworna przynęta. Ta potworna przynęta jest aktywna tylko na czas trwania aktualnego wydarzenia Hałas Podziemia

Po aktywacji przynęty pojawia się opis:

AKTYWOWANO PRZYNĘTĘ ​​POTWORÓW W SEZONIE 4
Od teraz masz znacznie większą szansę na znalezienie podziemnych nietoperzy w sezonie IV. Podziemne nietoperze również upuszczają więcej nagród, a więcej podziemnych nietoperzy zostało wywabionych z ukrycia. Idź i znajdź je wszystkie, zanim aktualne wydarzenie Hałas Podziemia dobiegnie końca!
Czas wydarzenia trwa 5 dni.