EP-Poland – Empires and puzzles fan page

Czat

Czat w grze ma być zabawnym i bezpiecznym sposobem interakcji z innymi graczami na całym świecie. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za to, jak się wyrażasz. Wulgarne lub obraźliwe zachowanie, a także mowa nienawiści lub nękanie są zawsze niedopuszczalne. Jeśli napotkasz gracza, który wyraźnie narusza powyższe zasady, zgłoś go do /https://support.smallgiantgames.com/ 

Wulgarne lub obraźliwe zachowanie, a także mowa nienawiści lub nękanie są zawsze niedopuszczalne.

Włączono automatyczny system filtrowania dla globalnego czatu w języku angielskim (28 kwietnia 2020 r.)

Aby lepiej chronić  społeczność, włączony jest teraz nowy system automatycznego filtrowania dla angielskich globalnych pokojów czatowych. Aktywnie monitorowany jest system i dokonywanie korekt w razie potrzeby. Chociaż nowy system filtrowania jest bardzo zaawansowany, może nie zawsze działać poprawnie, np. W językach lub słowach, których nie rozpoznaje. Zgłaszaj wszelkie problemy na forum lub przesyłając nowe żądanie pomocy technicznej za pomocą przycisku pomocy w grze.

Obecnie nowy filtr jest dostępny dla wszystkich angielskich globalnych pokojów rozmów, nazw sojuszy i opisów sojuszy. Mamy nadzieję, że wkrótce dodamy ten system do większej liczby języków, a także nazw graczy.

Zabrania się używania na czatach, opisach sojuszu linków do np. messenger, line, discord itp. Grozi to możliwością zablokowania opisu sojuszu, czy “ban” na czat globalny.

Na czatach można używać emotek, bądź kolorowania treści używając kodów np. [#FFFFOO] -nie zapomnij o [ ] kolory dostępne tutaj: https://fonty.pl/kolory.htm

Pamiętaj, że ich nadużywanie system może odebrać za spam.